Верифицированный профиль
4
Года опыта
1
Верифицированная рекомендация
3
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
14
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1056
Последний визит на сайт
2 дня назад
Квартиру можна купити швидко.
А можна — правильно.
Я за другий варіант: перевіряю все, що можна перевірити, і кажу чесно, навіть якщо це не завжди зручно.

Продажа квартир (3)

  • sevenRiel
    135 000 $
    2 500 $/м²

    Трускавецкая ул., (Будинок 6)

    2 комнаты
    54 / 24 / 14 м²
    этаж 4 из 9
    2022 год постройки
    3 дня назад
    ЖК CONTINENT | 2-кімнатна квартира | 54 м² | 4 поверх | + дизайнерський ремонт Ціна — 135 000 $ Продаж сучасної квартири в ЖК «Континент» — ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати в нове житло без зайвих витрат часу та нервів на ремонт. Площа — 54 м² 4 поверх Квартира на етапі виконання дизайнерського ремонту «під ключ» — вже з меблями та технікою. Завершення робіт — орієнтовно через 3 місяці, після чого можна одразу заїжджати та жити. Важлива перевага: Якщо придбати квартиру зараз — є можливість внести зміни в дизайн та оздоблення під свій смак. ЖК «Континент» — сучасний комплекс комфорт-класу: монолітно-каркасне будівництво індивідуальне опалення підземний та гостьовий пар...
    Риелтор
  • sevenRiel
    90 720 $
    1 200 $/м²

    Леннона ул., (Будинок 2)

    2 комнаты
    76 / 28 / 17 м²
    этаж 8 из 9
    3 дня назад
    ЖК Lennona Residents | 2 черга Дворівнева 8-9 поверх | 75,60 м² | $90 720 На першому рівні — кухня-вітальня, санвузол та зона відпочинку. Другий рівень відведений під спальню, гардероб і додатковий простір для життя або роботи. Особливістю квартири є власна тераса, яка додає світла та створює атмосферу приватного будинку в межах міста. Про будинок та особливості комплексу: • монолітно-каркасна технологія будівництва • утеплення фасаду мінеральною ватою • сучасна архітектура з панорамними вікнами • закрита територія без доступу сторонніх та без транзитного руху авто • підземний паркінг з ліфтом до поверху • власні комерційні приміщення на території • облаштований двір із зонами відпочинку...
    Риелтор
  • sevenRiel
    135 000 $
    2 500 $/м²

    Трускавецкая ул., (Будинок 4)

    2 комнаты
    54 / 20 / 14 м²
    этаж 4 из 11
    2021 год постройки
    3 дня назад
    ЖК CONTINENT | 2-кімнатна квартира | 54 м² | 4 поверх | + дизайнерський ремонт 💰 Ціна — 135 000 $ Продаж сучасної квартири в ЖК «Континент» — ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати в нове житло без зайвих витрат часу та нервів на ремонт. 📐 Площа — 54 м² 🏢 4 поверх Квартира на етапі виконання дизайнерського ремонту «під ключ» — вже з меблями та технікою. Завершення робіт — орієнтовно через 3 місяці, після чого можна одразу заїжджати та жити. 📌 Важлива перевага: Якщо придбати квартиру зараз — є можливість внести зміни в дизайн та оздоблення під свій смак. ЖК «Континент» — сучасний комплекс комфорт-класу: ✔ монолітно-каркасне будівництво ✔ індивідуальне опалення ✔ підземний та гостьо...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.