Верифікований профіль
4
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1056
Останній візит на сайт
2 дні тому
Квартиру можна купити швидко.
А можна — правильно.
Я за другий варіант: перевіряю все, що можна перевірити, і кажу чесно, навіть якщо це не завжди зручно.

Продаж комерційної нерухомості (3)

  • sevenRiel
    166 000 $
    2 395 $/м²

    Клепарівська вул., 14

    багатофункціональне приміщення
    69 м²
    1894 рік побудови
    3 дні тому
    Фасадне приміщення | ЖК PRAUD Select | 69,3 м² | зданий будинок Продаж комерційного приміщення в сучасному ЖК PRAUD Select. Вигідна локація у щільно заселеному районі новобудов з активним трафіком. ✔ Площа: 69,3 м² ✔ Поверх: 1/7 ✔ Вартість: 2400$/м² ✔ Загальна ціна: 166 000$ Переваги: • фасадний вхід • великі панорамні вікна — відмінна видимість • правильна форма приміщення • вільне планування Ідеально під магазин, салон, офіс або інший бізнес. Будинок введений в експлуатацію — можна одразу заходити на ремонт та запуск.
    Рієлтор
  • sevenRiel
    135 000 $
    2 024 $/м²

    Володимира Навроцького вул., 39

    багатофункціональне приміщення
    67 м²
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    Фасадне комерційне приміщення | AUROOM SPARK | 66,7 м² Продаж комерції по вул. Навроцького в ЖК AUROOM SPARK. Вигідна локація серед новобудов з активним потоком людей та діючим бізнесом поруч. ✔ Площа: 66,7 м² ✔ Поверх: 1/7 ✔ Ціна: 2000$/м² ✔ Загальна вартість: 135 000$ Переваги: • правильна форма приміщення • вільне планування • 3-фазне електропостачання • можливість підключення газу • окрема вентиляція Ідеально під салон, офіс, магазин або інший бізнес. Будинок введений в експлуатацію — можна одразу заходити на ремонт і запуск.
    Рієлтор
  • sevenRiel
    472 500 $
    1 500 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 76

    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    2020 рік побудови
    3 дні тому
    Продаж фасадного комерційного приміщення 315 м² ЖК «Львівський дворик» | Підзамче 472 500 $ (1500 $/м²) Пропонується до продажу велике фасадне комерційне приміщення у зданому та заселеному житловому комплексі «Львівський дворик». Площа — 315 м² Фасадне розташування Великі вітрини Open-space формат Зручний вхід Будинок введений в експлуатацію Чому це вигідна інвестиція 1500 $/м² — це нижче ринку для фасадної комерції у Львові (особливо у вже зданому будинку з мешканцями) ✔ Комплекс вже заселений → одразу є клієнтський потік ✔ Близькість до центру → стабільний попит на комерцію ✔ Підзамче активно розвивається → ріст вартості нерухомості ✔ Велика площа 315 м² → можна здати одному...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.